Deze Calex E14 verbruikt slechts 1,5W, én gaat deze extra lang mee á 25000 branduren!
✔️ E14 LED lamp van 1,5W
✔️ Warmwitte lichtkleur van 2700K
✔️ 25000 branduren
✔️ een lichtsterkte van 136 lumen, Met een lumen per wat verhouding van 91Lm/W voor een hoge energie efficiëntie
€ 4,99
Voldoende op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Voldoende op voorraad (nabestelling mogelijk)
Deze Calex E14 verbruikt slechts 1,5, én gaat deze extra lang mee á 25000 branduren!
Over Calex:
Voor elke sfeer heeft Calex wel een LED lamp beschikbaar. Of je nu op zoek bent naar mooie sfeerverlichting of gewoon een goed verlichte ruimte wilt, bij Calex LED Lampen ben je aan het juiste adres. Van een goed verlichte kantoorruimte tot een intiem licht voor ‘s avonds op de bank, alles is mogelijk. LEDworld.nl hebben een uitgebreid assortiment aan Calex LED verlichting, van kaarslampen tot feestverlichting, alles wat u zoekt. Uiteraard hebben wij ook een divers assortiment in verschillende wattages en fittingen. Alles wat u zoekt in een lamp, Calex heeft het!
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8712879153177 |
|---|---|
| Fitting | E14 |
| Merk | Calex |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
Bekijk alle specificaties
| Wattage | 1 |
|---|---|
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Nee |
| Lichtopbrengst | 90 |
| Lumen Watt Verhouding | 90 |
| Energielabel | F |
| fabrikant-naam | Calex LED Full Glass Filament Pilot lamp 220-240V 1W 90lm E14 T26x58, Softline 2700K CRI80, energy label A++ |
| Levensduur | 25000 |
| Exacte vorm | T26 |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Powerfactor | 0.30 |
| Kleurweergave (CRI) | 80 |
| Slimme verlichting | Nee |
| Afwerking | Opaal |
| stuks-in-doos | 1 |
| Totaalgewicht | 24 |
| Productgewicht | 8 |









