Deze Calex XXl Bilbao Titanium E27 verbruikt slechts 4W, én gaat deze extra lang mee á 15000 branduren!
- E27 XXL LED lamp van 4W
- Geschikt om te dimmen met een LED Dimmer
- Flame lichtkleur van 1800K
- 15000 branduren
- een lichtsterkte van 60 lumen, Met een lumen per wat verhouding van 15Lm/W voor een hoge energie efficiëntie
€ 34,99
Slechts 2 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Slechts 2 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Deze Calex XXL Bilbao Titanium E27 Lamp verbruikt slechts 4W, én gaat deze extra lang mee á 15000 branduren!
Over Calex:
Voor elke sfeer heeft Calex wel een LED lamp beschikbaar. Of je nu op zoek bent naar mooie sfeerverlichting of gewoon een goed verlichte ruimte wilt, bij Calex LED Lampen ben je aan het juiste adres. Van een goed verlichte kantoorruimte tot een intiem licht voor ‘s avonds op de bank, alles is mogelijk. LEDworld.nl hebben een uitgebreid assortiment aan Calex LED verlichting, van kaarslampen tot feestverlichting, alles wat u zoekt. Uiteraard hebben wij ook een divers assortiment in verschillende wattages en fittingen. Alles wat u zoekt in een lamp, Calex heeft het!
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8712879153771 |
|---|---|
| Merk | Calex |
| Series | Bilbao |
| Fitting | E27 |
| Lichtkleur | Flame (1800K – 2400K) |
Bekijk alle specificaties
| Lichtkleur (K) | 1800K |
|---|---|
| Wattage | 4 |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Ja |
| Dim to WarmDim to warm verwijst naar verlichtingsarmaturen of lampen die, wanneer ze gedimd worden, niet alleen helderheid verminderen maar ook van kleurtemperatuur veranderen, waardoor een warmere en gezelligere sfeer ontstaat. | Nee |
| Lichtopbrengst | 60 |
| Lumen Watt Verhouding | 15 |
| Fabrikant naam | Calex Bilbao Bulb – E27 – Filament – Titanium – WarmWhite – 4W |
| Levensduur | 15000 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Overige |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Slimme verlichting | Nee |
| Materiaal | Glas |
| Stuks in doos | 1 |
| Hoogte (mm) | 195 |
| Diameter (mm) | 150 |













