Deze Fumagalli GU10 LED Spot CCT 6W, verbruikt slechts 6W. Hierdoor is de LED spot met energielabel F enorm zuinig a 25000 branduren.
- CCT Gu10 LED Spot van 6W.
- Geschikt om de lichtkleur te veranderen (CCT)
- Warmwitte of koelwitte lichtkleur (2700K – 4000K)
- 25000 branduren
- Een lichtsterkte van 615 lumen, Met een lumen per Watt verhouding van 103Lm/W voor een hoge energie efficientie.
Oorspronkelijke prijs was: € 9,99.€ 5,95Huidige prijs is: € 5,95.
Voldoende op voorraad
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Voldoende op voorraad
De Fumagalli GU10 LED Spot CCT 6W biedt heldere verlichting en energiezuinigheid voor diverse toepassingen in huis en op kantoor. Met zijn compacte GU10-fitting past deze lamp gemakkelijk in standaard armaturen. Met een vermogen van 6 watt en de CCT (Color Changing Temperature) mogelijkheid door middel van het schakelaartje boven in het led spotje, produceert hij een helder en warm wit licht.
Waardoor een aangename sfeer wordt gecreëerd. Deze LED-lamp heeft een lange levensduur en verbruikt aanzienlijk minder energie dan traditionele gloeilampen, wat resulteert in lagere energiekosten en minder frequente vervangingen.
Dankzij zijn milieuvriendelijke ontwerp is deze lamp ook een duurzame keuze voor verlichtingsbehoeften. Met de Fumagalli GU10 LED Spot kunt u genieten van kwaliteitsverlichting met een lange levensduur en energiebesparing.
| Merk | Fumagalli |
|---|---|
| Fitting | GU10 |
| Lichtkleur | CCT, Koelwit (4000K – 5900K), Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K, 4000K |
| Wattage | 6 |
Bekijk alle specificaties
| Vervangt | 100 |
|---|---|
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Nee |
| Lichtopbrengst | 615 |
| Lumen Watt Verhouding | 103 |
| Energielabel | F |
| Levensduur | 25000 |
| Exacte vorm | PAR16 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Spot |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Powerfactor | 0.50 |
| Kleurweergave (CRI) | 80 |
| Product Soort | LED Spots |
| Slimme verlichting | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Afwerking | Helder |
| Stuks in doos | 1 |
| Hoogte (mm) | 58 |
| Diameter (mm) | 50 |
















