Deze Kanlux E27 Peer verbruikt slechts 8W, Hierdoor is de LED Peer met energielabel A++ enorm zuinig én gaat deze extra lang mee á 15000 branduren!
✔️ E27 LED Peer van 8W
✔️ Koelwitte lichtkleur van 4000K en een lichthoek van 320°
✔️ 15000 branduren
✔️ een lichtsterkte van 1055 lumen, Met een lumen per wat verhouding van 132Lm/W voor een hoge energie efficiëntie
€ 4,49
Voldoende op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Voldoende op voorraad (nabestelling mogelijk)
Deze Kanlux E27 Peer verbruikt slechts 8W, W, Peer met energielabel A++ enorm zuinig 15000 branduren!
Over Kanlux:
Het bedrijf verlichtingsbedrijf Kanlux biedt een breed scala van moderne LED verlichting gericht rond zes categorieën: LED lampen, buitenverlichting, ‘thuis verlichting’, architecturale LED verlichting, en een waaier van hulpapparatuur zoals LED bedrading accessoires en LED Armaturen. Kanlux heeft een productportfolio van meer dan 1500 artikelen voor extreem scherpe prijzen, en daarom heeft LEDworld een van het meest uitgebreide Kanlux assortiment op de Nederlandse markt!
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 5905339296139 |
|---|---|
| Fitting | E27 |
| Merk | Kanlux |
| Lichtkleur | Koelwit (4000K – 5900K) |
| Lichtkleur (K) | 4000K |
Bekijk alle specificaties
| Wattage | 8 |
|---|---|
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Nee |
| Lichtopbrengst | 1055 |
| Lumen Watt Verhouding | 132 |
| Energielabel | E |
| fabrikant-naam | XLED A60 8W-NW-M |
| Levensduur | 15000 |
| Exacte vorm | A60 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Peer |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Slimme verlichting | Nee |
| Afwerking | Opaal |










