Deze Kanlux E14 Reflector lamp verbruikt slechts 4W, maar geeft het licht van een halogene lamp van 30W. Hierdoor is de LED Reflector met energielabel A+ enorm zuinig én gaat deze extra lang mee á 15000 branduren!
✔️ E14 LED Reflector van 4W vervangt 30W
✔️ Warmwitte lichtkleur van 3000K en een lichthoek van 120°
✔️ 15000 branduren
✔️ een lichtsterkte van 320 lumen, Met een lumen per wat verhouding van 80Lm/W voor een hoge energie efficiëntie
€ 3,49
Slechts 6 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Slechts 6 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Deze Kanlux E14 Reflector lamp verbruikt slechts 4W, maar geeft het licht van een halogene lamp van 30W. Hierdoor is de LED Reflector met energielabel A+ enorm zuinig én gaat deze extra lang mee á 15000 branduren!
Over Kanlux:
Het bedrijf verlichtingsbedrijf Kanlux biedt een breed scala van moderne LED verlichting gericht rond zes categorieën: LED lampen, buitenverlichting, ‘thuis verlichting’, architecturale LED verlichting, en een waaier van hulpapparatuur zoals LED bedrading accessoires en LED Armaturen. Kanlux heeft een productportfolio van meer dan 1500 artikelen voor extreem scherpe prijzen, en daarom heeft LEDworld een van het meest uitgebreide Kanlux assortiment op de Nederlandse markt!
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 5905339227331 |
|---|---|
| series | SIGO |
| Fitting | E14 |
| Merk | Kanlux |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
Bekijk alle specificaties
| Lichtkleur (K) | 3000K |
|---|---|
| Wattage | 4 |
| Vervangt | 30 |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Nee |
| Lichtopbrengst | 320 |
| Lumen Watt Verhouding | 80 |
| Energielabel | G |
| fabrikant-naam | SIGO R39 LED E14-WW |
| Levensduur | 15000 |
| Exacte vorm | R39 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Reflector |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Slimme verlichting | Nee |
| Materiaal | Plastic |
| Product Soort | LED Spots |
| Afwerking | Opaal |











