Vertrouwde vormen waar u van houdt. Ze verbruiken ongeveer 85% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie en ze gaan tien keer langer mee.
€ 9,99
Slechts 7 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Slechts 7 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Met deze Philips LED filamentlamp zorgt u voor extra sfeer in huis. Ze zorgen voor een stijlvol lichtelement en geven sfeervol warmwit licht. Deze lamp staat ook bekend als een kopspiegellamp, wat zorgt voor een speciaal indirect lichteffect. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. De lamp heeft een E14-fitting, en past dus in de meeste lampen met grote fitting.
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718699763510 |
|---|---|
| series | Modern |
| Merk | Philips |
| Fitting | E14 |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
Bekijk alle specificaties
| Lichtkleur (K) | 2700K |
|---|---|
| Wattage | 4 |
| Vervangt | 35 |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Nee |
| Lichtopbrengst | 397 |
| Lumen Watt Verhouding | 99 |
| Energielabel | F |
| fabrikant-naam | LEDClassic CM P45 35W WW E14 CL ND SRT4 |
| Levensduur | 15000 |
| Kopspiegel | Zilver |
| Exacte vorm | P45 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Kogel |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Kleurweergave (CRI) | 80 |
| Materiaal | Glas |
| Afwerking | Glanzend |
| stuks-in-doos | 1 |














