✔️ Wattage: 9W
✔️ Lichtopbrengst: 750 lm
✔️ lichtkleur: Warmwit (2700K)
€ 35,99
3-5 werkdagen (in nabestelling)
Philips E27 Classic PAR38 9W Warmwit 25 Graden
Vervang uw oude par met een nieuwe energiezuinige Philips LED-par. Deze spot zorgt voor een gerichte lichtbundel en verbruikt circa 80% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie. Bovendien gaan ze tien keer langer mee. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. Deze lamp heeft een grote E27-fitting.
Deze LED-lamp zorgt voor een gerichte lichtbundel van dimbaar warmwit licht en is een uitstekende dimbare vervanging voor traditionele reflectorlampen
Bekijk volledige omschrijving
Over Philips:
LEDworld.nl heeft een compleet assortiment van Philips LED verlichting, lichtbronnen en armaturen. In ons assortiment vindt je onder andere Philips E27 LED Lampen, E14 LED Lampen en LED Armaturen van Philips. Het Nederlandse Philips staat garant voor een hoge kwaliteit en innovatie dankzij een ervaring van meer dan 100 jaar. Dit vindt je dan ook terug in alle producten van Philips op onze webshop.
Meer E27 LED Spots
Nog niet helemaal overtuigd over deze Philips E27 Classic PAR38 9W Warmwit 25 Graden? Wees gerust! bekijk hier het hele assortiment E27 LED Spots
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718699777173 |
|---|---|
| series | Spots |
| Merk | Philips |
| Fitting | E27 |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
Bekijk alle specificaties
| Lichtkleur (K) | 2700K |
|---|---|
| Wattage | 9 |
| Vervangt | 60 |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Nee |
| Lichtopbrengst | 750 |
| Lumen Watt Verhouding | 83 |
| Energielabel | F |
| fabrikant-naam | LED Classic 60W PAR38 WW 25D ND 1PF/4 |
| Levensduur | 15000 |
| Exacte vorm | PAR38 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Reflector |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Kleurweergave (CRI) | 80 |
| Slimme verlichting | Nee |
| Materiaal | Glas |
| Product Soort | LED Spots |
| Afwerking | Transparant |
| stuks-in-doos | 1 |













