Philips LED-spots hebben een geconcentreerde, heldere lichtbundel, een lange levensduur en zijn energiezuinig
€ 13,99
Slechts 4 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Slechts 4 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)

Koop nu, beslis later

Op bestellingen vanaf 99 euro in NL

Op werkdagen voor 16:00 besteld

Doordeweeks binnen 24 uur een reactie
Met deze Philips WarmGlow LED-spot dimt u uw dagelijkse verlichting tot de aangename tonen van gloeilampen, net zo sfeervol als vroeger. Hoe meer u dimt, hoe warmer het licht. Hierin onderscheiden deze LED’s zich van andere dimbare LED-lampen, die alleen minder fel schijnen wanneer ze worden gedimd. WarmGlow lampen tonen de ware kleuren van uw interieur, zoals bij natuurlijke verlichting. Of u nu ‘s avonds wilt ontspannen of fris aan de dag wilt beginnen, Philips WarmGlow LED’s bieden het licht dat u nodig hebt. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. Deze lamp heeft een GU5.3-fitting en gaat vaak perfect samen met uw in- of opbouwspots.
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8719514307162 |
|---|---|
| series | Spots 12V |
| Merk | Philips |
| Fitting | GU5.3 |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
Bekijk alle specificaties
| Lichtkleur (K) | 2700K |
|---|---|
| Wattage | 4.60 |
| Vervangt | 35 |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Ja |
| Lichtopbrengst | 360 |
| Lumen Watt Verhouding | 78 |
| Energielabel | F |
| fabrikant-naam | LED 35W MR16 WW 60D D RF PF SRT4 |
| Levensduur | 15000 |
| Exacte vorm | MR16 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Spot |
| Netspanning | 12V AC |
| Kleurweergave (CRI) | 80 |
| Slimme verlichting | Nee |
| Materiaal | Glas |
| Afwerking | Transparant |
| Product Soort | LED Spots |
| stuks-in-doos | 1 |
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Voldoende op voorraad









