De Philips MyGarden Bridge wandlamp is een moderne buitenlamp van aluminium in antraciet, voorzien van een PIR-bewegingssensor. Geschikt voor één E27-lichtbron (max. 15 W) en met IP44-bescherming tegen vocht en stof. Afmetingen: 245 × 118 × 101 mm.
€ 79,99
Slechts 3 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Slechts 3 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Veilig online betalen met:

Omschrijving
Philips Bridge Wandlamp E27 15W Warmwit Zwart + bewegingsensor
Specificaties
| Merk | Philips |
|---|---|
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8719514385429 |
| Kleur armatuur | ZilverZilver |
| Fabrikant naam | Bridge wall lantern anthracite 1x42W 230 |
| Series | Bridge |
Bekijk alle specificaties
| Aantal lichtpuntenHoeveelheid lichtpunten in het product. | 1 |
|---|---|
| Montage | Opbouw |
| IP Waarde | IP44 |
| Max vermogen (W) | 15 |
| BeschermingsklasseBeschermingsklasse van het armatuur en de bedrading | II |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Aluminium |
| Sensor | Bewegingsensor |
| Slimme verlichting | Nee |
| Lichtbron Verwisselbaar | Ja |
| Lichtbron | Exclusief |
| Fitting | E27 |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
| Energielabel | Energielabel niet van toepassing |
| Lengte (mm) | 118 |
| Breedte (mm) | 101 |
| Hoogte (mm) | 245 |
| Geschikt voor kinderen | Nee |













