De Philips MyGarden Calgary wandlamp is een moderne buitenlamp van aluminium met geïntegreerde warmwitte LED‑lichtbron (2700 K, 3,5 W) en bewegingssensor. De lamp meet 122 × 94 × 130 mm en heeft een IP44‑bescherming.
€ 49,99
Slechts 4 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Slechts 4 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Veilig online betalen met:

Omschrijving
Philips Calgary Wandlamp 35W 2700K Zwart + bewegingsensor
Specificaties
| Merk | Philips |
|---|---|
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718696125922 |
| Kleur armatuur | Aluminium |
| Fabrikant naam | Calgary wand lantaarn inox 1×3.5W 230V |
| Series | Calgary |
Bekijk alle specificaties
| Aantal lichtpuntenHoeveelheid lichtpunten in het product. | 1 |
|---|---|
| IP Waarde | IP44 |
| BeschermingsklasseBeschermingsklasse van het armatuur en de bedrading | II |
| Stijl | Modern |
| Sensor | Bewegingsensor |
| Lichtbron Verwisselbaar | Nee |
| Lichtbron | Inclusief |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
| Wattage | 35 |
| Levensduur | 15000 |
| Lengte (mm) | 122 |
| Breedte (mm) | 94 |
| Hoogte (mm) | 130 |
| Geschikt voor kinderen | Nee |















