De Philips MyGarden Karp wandlamp is een moderne buitenlamp van zwart aluminium met geïntegreerde 6W LED-lichtbron (2700K). De lamp meet 266×211×88 mm, is spatwaterdicht (IP44) en geschikt voor 230 V aansluiting.
€ 79,99
3-5 werkdagen (in nabestelling)
Veilig online betalen met:

Omschrijving
Philips Karp Wandlamp 6W 2700K Zwart
Specificaties
| Merk | Philips |
|---|---|
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718696131282 |
| Kleur armatuur | ZwartZwart |
| Fabrikant naam | Karp wand lantaarn antraciet 1x6W 230V |
| Series | Karp |
Bekijk alle specificaties
| Aantal lichtpuntenHoeveelheid lichtpunten in het product. | 1 |
|---|---|
| IP Waarde | IP44 |
| BeschermingsklasseBeschermingsklasse van het armatuur en de bedrading | II |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Aluminium |
| Lichtbron Verwisselbaar | Nee |
| Lichtbron | Inclusief |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
| Wattage | 6 |
| Levensduur | 15000 |
| Lengte (mm) | 88 |
| Breedte (mm) | 211 |
| Hoogte (mm) | 266 |
| Geschikt voor kinderen | Nee |













