De Philips MyGarden Python wandlamp is een moderne buitenlamp van roestvrij staal in chroomkleur met geïntegreerde 6 W LED (2700 K) en bewegingssensor. Afmetingen: 171 × 96 × 215 mm, IP44, beschermingsklasse II.
€ 79,99
3-5 werkdagen (in nabestelling)
Veilig online betalen met:

Omschrijving
Philips Python Wandlamp 6W 2700K Chroom + bewegingsensor
Specificaties
| Merk | Philips |
|---|---|
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718696131657 |
| Kleur armatuur | ChroomChroom |
| Fabrikant naam | Python IR wand lantaarn inox 1x6W 230V |
| Series | Python |
Bekijk alle specificaties
| Aantal lichtpuntenHoeveelheid lichtpunten in het product. | 1 |
|---|---|
| IP Waarde | IP44 |
| BeschermingsklasseBeschermingsklasse van het armatuur en de bedrading | II |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | RVS |
| Sensor | Bewegingsensor |
| Lichtbron Verwisselbaar | Nee |
| Lichtbron | Inclusief |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
| Wattage | 6 |
| Levensduur | 15000 |
| Lengte (mm) | 171 |
| Breedte (mm) | 96 |
| Hoogte (mm) | 215 |
| Geschikt voor kinderen | Nee |















