De Philips MyGarden Raccoon wandlamp is een moderne buitenlamp van zwart aluminium met geïntegreerde 3 W LED (2700 K) en bewegingssensor. De lamp meet 162 × 75 × 205 mm en heeft IP44-bescherming voor gebruik buitenshuis.
€ 79,99
3-5 werkdagen (in nabestelling)
Veilig online betalen met:

Omschrijving
Philips Raccoon Wandlamp 3W 2700K Zwart + bewegingsensor
Specificaties
| Merk | Philips |
|---|---|
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718291479482 |
| Kleur armatuur | ZwartZwart |
| Fabrikant naam | Raccoon wand lantaarn antraciet 1x3W SEL |
| Series | Raccoon |
Bekijk alle specificaties
| Aantal lichtpuntenHoeveelheid lichtpunten in het product. | 1 |
|---|---|
| IP Waarde | IP44 |
| BeschermingsklasseBeschermingsklasse van het armatuur en de bedrading | II |
| Stijl | Modern |
| Sensor | Bewegingsensor |
| Lichtbron Verwisselbaar | Nee |
| Lichtbron | Inclusief |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
| Wattage | 3 |
| Levensduur | 15000 |
| Lengte (mm) | 162 |
| Breedte (mm) | 75 |
| Hoogte (mm) | 205 |
| Geschikt voor kinderen | Nee |















