De Philips MyGarden Virga wandlamp is een moderne buitenlamp van zwart aluminium met geïntegreerde 3W LED-lichtbron (2700K). De lamp meet 92×103×122 mm, heeft IP44-bescherming en biedt warmwit licht voor gevel of terras.
€ 54,99
Slechts 3 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Slechts 3 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Veilig online betalen met:

Omschrijving
Philips Virga Wandlamp 3W 2700K Zwart
Specificaties
| Merk | Philips |
|---|---|
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718291479581 |
| Kleur armatuur | ZwartZwart |
| Fabrikant naam | Virga wand lantaarn zwart 1x3W SELV |
| Series | Virga |
Bekijk alle specificaties
| Aantal lichtpuntenHoeveelheid lichtpunten in het product. | 1 |
|---|---|
| IP Waarde | IP44 |
| BeschermingsklasseBeschermingsklasse van het armatuur en de bedrading | II |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Aluminium |
| Lichtbron Verwisselbaar | Nee |
| Lichtbron | Inclusief |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
| Wattage | 3 |
| Levensduur | 15000 |
| Lengte (mm) | 92 |
| Breedte (mm) | 103 |
| Hoogte (mm) | 122 |
| Geschikt voor kinderen | Nee |









