De Philips MyLiving Cinnabar plafondlamp heeft vier geïntegreerde 6W LED-lichtpunten met warmwit licht van 2700K. De witte armatuur van 274 mm diameter en 70 mm hoogte biedt IP20-bescherming en een levensduur van circa 15.000 uur.
€ 18,99
3-5 werkdagen (in nabestelling)
Veilig online betalen met:

Omschrijving
Philips Cinnabar Plafonnière 6W 2700K Wit
Specificaties
| Merk | Philips |
|---|---|
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718696122778 |
| Woonruimte | Eetkamer, Garage, Keuken, Slaapkamer, Woonkamer |
| Kleur armatuur | WitWit |
| fabrikant-naam | Cinnabar 2700k plafonnieres wit 4×1.5W |
Bekijk alle specificaties
| series | Cinnabar |
|---|---|
| Aantal lichtpuntenHoeveelheid lichtpunten in het product. | 4 |
| IP Waarde | IP20 |
| Max vermogen (W) | 6 |
| BeschermingsklasseBeschermingsklasse van het armatuur en de bedrading | II |
| Stijl | Modern |
| Lichtbron Verwisselbaar | Nee |
| Lichtbron | Inclusief |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
| Wattage | 6 |
| Levensduur | 15000 |
| Hoogte (mm) | 70 |
| Diameter (mm) | 274 |
| Geschikt voor kinderen | Nee |












