De Philips MyLiving Spur is een metalen spotlamp in chroomkleur met één geïntegreerde 4,5 W LED-lichtbron (2700 K, 500 lm). De lamp is dimbaar, heeft IP20-bescherming en meet 110 × 110 × 105 mm.
€ 59,95
Uitverkocht
Niet meer leverbaar
Uitverkocht
Veilig online betalen met:

Omschrijving
Philips Spur spotlamp 4.5W 2700K Chroom
Specificaties
| Merk | Philips |
|---|---|
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718696125274 |
| Woonruimte | Eetkamer, Keuken, Slaapkamer, Woonkamer |
| Kleur armatuur | ChroomChroom |
| fabrikant-naam | Spur éénlicht spot nikkel 1×4.5W SELV |
Bekijk alle specificaties
| series | Spur |
|---|---|
| Aantal lichtpuntenHoeveelheid lichtpunten in het product. | 1 |
| IP Waarde | IP20 |
| Max vermogen (W) | 4.50 |
| BeschermingsklasseBeschermingsklasse van het armatuur en de bedrading | II |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Lichtbron Verwisselbaar | Nee |
| Lichtbron | Inclusief |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Ja |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
| Wattage | 4.50 |
| Levensduur | 15000 |
| Lichtopbrengst | 500 |
| Lengte (mm) | 110 |
| Breedte (mm) | 110 |
| Hoogte (mm) | 105 |
| Geschikt voor kinderen | Nee |











