De Philips MyLiving Suede plafondlamp heeft vier geïntegreerde LED-lichtpunten van 2,4 W die warmwit licht (2700 K) verspreiden. De witte armatuur met een diameter van 280 mm en hoogte van 79 mm past in diverse moderne interieurs.
€ 59,99
3-5 werkdagen (in nabestelling)
Veilig online betalen met:

Omschrijving
Philips Suede Plafonnière 9.6W 2700K Wit
Specificaties
| Merk | Philips |
|---|---|
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718291533085 |
| Woonruimte | Eetkamer, Garage, Keuken, Slaapkamer, Woonkamer |
| Kleur armatuur | WitWit |
| fabrikant-naam | Suede plafonnieres wit 4×2.4W |
Bekijk alle specificaties
| series | Suede |
|---|---|
| Aantal lichtpuntenHoeveelheid lichtpunten in het product. | 4 |
| IP Waarde | IP20 |
| Max vermogen (W) | 2.40 |
| BeschermingsklasseBeschermingsklasse van het armatuur en de bedrading | II |
| Stijl | Modern |
| Lichtbron Verwisselbaar | Nee |
| Lichtbron | Inclusief |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
| Wattage | 9.60 |
| Levensduur | 15000 |
| Hoogte (mm) | 79 |
| Diameter (mm) | 280 |
| Geschikt voor kinderen | Nee |











