Deze Philips GU5.3 spot verbruikt slechts 5W, maar geeft het licht van een halogene lamp van 50W. Hierdoor is de LED spot enorm zuinig én gaat deze extra lang mee á 25000 branduren!
✔️ GU5.3 LED spot van 5W vervangt 50W
✔️ Geschikt om te dimmen met een LED Dimmer
✔️ Een LED Transformator is nodig
✔️ Warmwitte lichtkleur van 2700K en een lichthoek van 36°
✔️ 25000 branduren
✔️ een lichtsterkte van 345 lumen.
€ 16,49
Slechts 10 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Slechts 10 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)

Koop nu, beslis later

Op bestellingen vanaf 99 euro in NL

Op werkdagen voor 16:00 besteld

Doordeweeks binnen 24 uur een reactie
Deze Philips GU5.3 spot verbruikt slechts 5W, maar geeft het licht van een halogene lamp van 50W. Hierdoor is de LED spot enorm zuinig én gaat deze extra lang mee á 25000 branduren!
Over Philips:
LEDworld.nl heeft een compleet assortiment van Philips LED verlichting, lichtbronnen en armaturen. In ons assortiment vindt je onder andere Philips E27 LED Lampen, E14 LED Lampen en LED Armaturen van Philips. Het Nederlandse Philips staat garant voor een hoge kwaliteit en innovatie dankzij een ervaring van meer dan 100 jaar. Dit vindt je dan ook terug in alle producten van Philips op onze webshop.
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718699773991 |
|---|---|
| series | WarmGlow |
| Fitting | GU5.3 |
| Merk | Philips |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
Bekijk alle specificaties
| Lichtkleur (K) | 2200-2700K, 2200K, 2700K |
|---|---|
| Wattage | 5 |
| Vervangt | 50 |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Dim to warm, Ja |
| Dim to WarmDim to warm verwijst naar verlichtingsarmaturen of lampen die, wanneer ze gedimd worden, niet alleen helderheid verminderen maar ook van kleurtemperatuur veranderen, waardoor een warmere en gezelligere sfeer ontstaat. | Ja |
| Lichtopbrengst | 345 |
| Energielabel | G |
| fabrikant-naam | LED 35W GU5.3 WW 12V 36D WGD SRT4 |
| Levensduur | 25000 |
| Exacte vorm | MR16 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Spot |
| Netspanning | 12V AC/DC |
| Kleurweergave (CRI) | 80 |
| Afwerking | Helder |
| stuks-in-doos | 1 |
| Product Soort | LED Spots |
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Voldoende op voorraad
1.877 beoordelingen
kiyoh
Top
Product snel geleverd
Goede service en oplossingsgericht
Een vloer dimmer besteld. Bij de klant aan gekomen. Blijkt de dimmer al te zijn doorgebrand, ook de trek ontlasting zaten er niet meer bij…
Top bedrijf
Top bedrijf met top service
Koop hier al een aantal jaar
Ik koop hier al een aantal jaar en keer op keer is het goed. Ga zo door!
Goed product voor een prima prijs
Goed product voor een prima prijs. Daarnaast een snelle levering. Top
Lamp is beter als verwacht
Lamp is beter als verwacht
Snelle levering
Snelle levering
Lekker op tijd binnen voor een goede...
Lekker op tijd binnen voor een goede prijs.
Fijn lampje onder aanrechtkastje
Snelle levering. Prima lampje voor onder mijn aanrechtkastje. Makkelijk te installeren. Wordt geleverd met schroeven en pluggen, netjes com…
Snelheid en kwaliteit TOP
Snelheid en kwaliteit TOP









