Deze SPL E14 spot verbruikt slechts 5W, Hierdoor is de LED Spot met energielabel A+ enorm zuinig 15000 branduren!
✔️ E14 LED Spot van 5W
✔️ Geschikt om te dimmen met een LED Dimmer
✔️ Warmwitte lichtkleur van 2700K en een lichthoek van 36°
✔️ 15000 branduren
✔️ een lichtsterkte van 350 lumen, Met een lumen per wat verhouding van 70Lm/W voor een hoge energie efficiëntie
€ 6,99
Voldoende op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Voldoende op voorraad (nabestelling mogelijk)

Koop nu, beslis later

Op bestellingen vanaf 99 euro in NL

Op werkdagen voor 16:00 besteld

Doordeweeks binnen 24 uur een reactie
Deze SPL E14 spot verbruikt slechts 5W, Hierdoor is de LED Spot met energielabel A+ enorm zuinig én gaat deze extra lang mee á 15000 branduren!
Over SPL:
SPL is niet meer weg te denken uit de wereld van LED verlichting. Een toonaangevend merk met meer dan 10.000 verschillende verlichtingsbronnen waarbij de focus van gloeilampen is overgegaan op LED Lampen voor een erg aantrekkelijke prijs. Uiteraard heeft LEDworld dan ook een zeer divers assortiment met verschillende wattages en fittingen. Alles wat je in een LED lichtbron zoekt, SPL heeft het!
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718739056152 |
|---|---|
| Fitting | E14 |
| Merk | SPL |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
Bekijk alle specificaties
| Wattage | 5 |
|---|---|
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Ja |
| Dim to WarmDim to warm verwijst naar verlichtingsarmaturen of lampen die, wanneer ze gedimd worden, niet alleen helderheid verminderen maar ook van kleurtemperatuur veranderen, waardoor een warmere en gezelligere sfeer ontstaat. | Nee |
| Lichtopbrengst | 350 |
| Lumen Watt Verhouding | 70 |
| Energielabel | F |
| fabrikant-naam | LED E14 PAR16 50×81 230V 350Lm 5W 827 36° AC Silver Dim |
| Levensduur | 15000 |
| Exacte vorm | PAR16 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Spot |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Kleurweergave (CRI) | 82 |
| Slimme verlichting | Nee |
| Afwerking | Helder |
| Productgewicht | 470 |
| Product Soort | LED Spots |
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Voldoende op voorraad
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Voldoende op voorraad










