- Geschikt om te dimmen met een LED Dimmer
- Flame lichtkleur van 2200K
- 25000 branduren
- Een lichtsterkte van 460 lumen, Met een lumen per watt verhouding van 102 Lm/W
€ 17,49
Slechts 7 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Slechts 7 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
E27 2 Line Buislamp 4,5W 32CM
Deze SPL E27 Buislamp 2-Line 4,5W Flame Helder Dimbaar 32cm heeft een flame lichtkleur van 2200K Waardoor de lichtbron gebruikt wordt als echte sfeermaker door zijn warme gloed, de led lichtbron heeft een lichtopbrengst van 460 lumen en maar een verbruik van 4,5W waardoor de lichtbron een lumen per watt verhouding heeft van 102LM/W.
De lichtbron is dimbaar, hierdoor kunt u gemakkelijk de gewenste hoeveelheid licht aanpassen door gebruik van een led dimmer. Hierdoor hoeft u zich geen zorgen te maken dat er misschien teveel licht uit de lamp komt.
De LED lamp heeft een vorm van een buislamp. Dit ontwerp geeft de lamp een moderne en strakke uitstraling, ideaal dus voor zowel functioneel als decoratief gebruik. Kleine buislampen worden ook vaak gebruik in armaturen waar weinig ruimte is om een lichtbron te plaatsen.
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718739071070 |
|---|---|
| Merk | SPL |
| Fitting | E27 |
| Lichtkleur | Flame (1800K – 2400K) |
| Lichtkleur (K) | 2200K |
Bekijk alle specificaties
| Wattage | 4,5 |
|---|---|
| Vervangt | 39 |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Ja |
| Dim to WarmDim to warm verwijst naar verlichtingsarmaturen of lampen die, wanneer ze gedimd worden, niet alleen helderheid verminderen maar ook van kleurtemperatuur veranderen, waardoor een warmere en gezelligere sfeer ontstaat. | Nee |
| Lichtopbrengst | 460 |
| Lumen Watt Verhouding | 103 |
| Energielabel | F |
| Fabrikant naam | LED E27 Filament Colorenta T38x315mm 230V 460Lm 4.5W 2200K 922 360° AC Helder (2×3 line) Dimbaar |
| Levensduur | 25000 |
| Exacte vorm | T38 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Buislamp |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Powerfactor | 0.85 |
| Kleurweergave (CRI) | 93 |
| Slimme verlichting | Nee |
| Materiaal | Glas |
| Afwerking | Helder |
| Stuks in doos | 1 |
| Breedte (mm) | 38 |
| Hoogte (mm) | 315 |
| Diameter (mm) | 38 |











