- Geschikt om te dimmen met een LED Dimmer
- Flame lichtkleur van 2000K
- 25000 branduren
- Een lichtsterkte van 500 lumen, Met een lumen per watt verhouding van 91 Lm/W
€ 10,99
3-5 werkdagen (in nabestelling)
E27 Fila Globe Goud Dimbaar
Deze SPL E27 Globe 5,5W 230V Goud heeft een flame lichtkleur van 2000K Waardoor de lichtbron gebruikt wordt als echte sfeermaker door zijn warme gloed, de led lichtbron heeft een lichtopbrengst van 500 lumen en maar een verbruik van 5,5W waardoor de lichtbron een lumen per watt verhouding heeft van 91LM/W.
De lichtbron is dimbaar, hierdoor kunt u gemakkelijk de gewenste hoeveelheid licht aanpassen door gebruik van een led dimmer. Hierdoor hoeft u zich geen zorgen te maken dat er misschien teveel licht uit de lamp komt.
De LED lamp heeft een ronde bolvormige vorm die zorgt voor een elegante en klassieke uitstraling. Dit ontwerp maakt de Globe lamp perfect voor hanglampen of andere open armaturen.
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718739070097 |
|---|---|
| Merk | SPL |
| Fitting | E27 |
| Lichtkleur | Flame (1800K – 2400K) |
| Lichtkleur (K) | 2000K |
Bekijk alle specificaties
| Wattage | 5.5 |
|---|---|
| Vervangt | 42 |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Ja |
| Dim to WarmDim to warm verwijst naar verlichtingsarmaturen of lampen die, wanneer ze gedimd worden, niet alleen helderheid verminderen maar ook van kleurtemperatuur veranderen, waardoor een warmere en gezelligere sfeer ontstaat. | Nee |
| Lichtopbrengst | 500 |
| Lumen Watt Verhouding | 91 |
| Energielabel | F |
| Fabrikant naam | LED E27 Filament Globe G95x135mm 230V 500Lm 5.5W 2000K 920 360° AC Goud Dimbaar |
| Levensduur | 25000 |
| Exacte vorm | G95 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Globe |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Powerfactor | 0.80 |
| Kleurweergave (CRI) | 90 |
| Slimme verlichting | Nee |
| Materiaal | Glas |
| Afwerking | Gold |
| Stuks in doos | 1 |
| Breedte (mm) | 95 |
| Hoogte (mm) | 135 |
| Diameter (mm) | 95 |











