- Geschikt om te dimmen met een LED Dimmer
- Flame lichtkleur van 2000K
- 25000 branduren
- Een lichtsterkte van 190 lumen, Met een lumen per watt verhouding van 48 Lm/W
€ 20,99
Slechts 3 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Slechts 3 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Goude XL Lamp E27
Deze SPL E27 XL Lamp MYSTERY 4W Flame Goud Dimbaar heeft een flame lichtkleur van 2000K Waardoor de lichtbron gebruikt wordt als echte sfeermaker door zijn warme gloed, de led lichtbron heeft een lichtopbrengst van 190 lumen en maar een verbruik van 4W waardoor de lichtbron een lumen per watt verhouding heeft van 48LM/W.
De lichtbron is dimbaar, hierdoor kunt u gemakkelijk de gewenste hoeveelheid licht aanpassen door gebruik van een led dimmer. Hierdoor hoeft u zich geen zorgen te maken dat er misschien teveel licht uit de lamp komt.
De LED lamp heeft een ronde bolvormige vorm die zorgt voor een elegante en klassieke uitstraling. Dit ontwerp maakt de Globe lamp perfect voor hanglampen of andere open armaturen.
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718739068858 |
|---|---|
| Merk | SPL |
| Fitting | E27 |
| Lichtkleur | Flame (1800K – 2400K) |
| Lichtkleur (K) | 2000K |
Bekijk alle specificaties
| Wattage | 4 |
|---|---|
| Vervangt | 20 |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Ja |
| Dim to WarmDim to warm verwijst naar verlichtingsarmaturen of lampen die, wanneer ze gedimd worden, niet alleen helderheid verminderen maar ook van kleurtemperatuur veranderen, waardoor een warmere en gezelligere sfeer ontstaat. | Nee |
| Lichtopbrengst | 190 |
| Lumen Watt Verhouding | 48 |
| Energielabel | G |
| Fabrikant naam | LED E27 Filament XL Flex Mystery G125x176mm 230V 190Lm 4W 2000K 920 360° AC Goud Dimbaar |
| Levensduur | 15000 |
| Exacte vorm | G125 |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Powerfactor | 0.85 |
| Kleurweergave (CRI) | 90 |
| Materiaal | Glas |
| Afwerking | Gold |
| Stuks in doos | 1 |
| Breedte (mm) | 125 |
| Hoogte (mm) | 176 |
| Diameter (mm) | 125 |












