Deze SPL E27 verbruikt slechts 6W, maar geeft het licht van een halogene lamp van 45W. Hierdoor is de LED Special met energielabel A+ enorm zuinig 25000 branduren!
✔️ E27 LED Special van 6W vervangt 45W
✔️ Geschikt om te dimmen met een LED Dimmer
✔️ Extra warmwitte lichtkleur van 2500K en een lichthoek van 360°
✔️ 25000 branduren
✔️ een lichtsterkte van 550 lumen, Met een lumen per wat verhouding van 92Lm/W voor een hoge energie efficiëntie
€ 28,99
3-5 werkdagen (in nabestelling)
Deze SPL E27 verbruikt slechts 6W, maar geeft het licht van een halogene lamp van 45W. Hierdoor is de LED Special met energielabel A+ enorm zuinig én gaat deze extra lang mee á 25000 branduren!
Over SPL:
SPL is niet meer weg te denken uit de wereld van LED verlichting. Een toonaangevend merk met meer dan 10.000 verschillende verlichtingsbronnen waarbij de focus van gloeilampen is overgegaan op LED Lampen voor een erg aantrekkelijke prijs. Uiteraard heeft LEDworld dan ook een zeer divers assortiment met verschillende wattages en fittingen. Alles wat je in een LED lichtbron zoekt, SPL heeft het!
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718739060791 |
|---|---|
| Fitting | E27 |
| Merk | SPL |
| Lichtkleur | Extra warmwit (2400K – 2600K) |
| Lichtkleur (K) | 2500K |
Bekijk alle specificaties
| Wattage | 6 |
|---|---|
| Vervangt | 45 |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Ja |
| Dim to WarmDim to warm verwijst naar verlichtingsarmaturen of lampen die, wanneer ze gedimd worden, niet alleen helderheid verminderen maar ook van kleurtemperatuur veranderen, waardoor een warmere en gezelligere sfeer ontstaat. | Nee |
| Lichtopbrengst | 550 |
| Lumen Watt Verhouding | 92 |
| Energielabel | F |
| fabrikant-naam | LED E27 Fila XXL TS125x173 230V 550Lm 6W 925 AC Matt White Dim |
| Levensduur | 25000 |
| Exacte vorm | TS125 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Special |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Kleurweergave (CRI) | 95 |
| Slimme verlichting | Nee |
| Afwerking | Opaal |
| Productgewicht | 250 |















