- Geschikt om te dimmen met een LED Dimmer
- Flame lichtkleur van 2000K
- 25000 branduren
- Een lichtsterkte van 280 lumen, Met een lumen per watt verhouding van 70 Lm/W
€ 36,99
Slechts 1 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Slechts 1 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
XXL LED Lamp E27 FLEX CT120
Deze SPL E27 XXL FLEX CT120 4W Flame Goud Dimbaar heeft een flame lichtkleur van 2000K Waardoor de lichtbron gebruikt wordt als echte sfeermaker door zijn warme gloed, de led lichtbron heeft een lichtopbrengst van 280 lumen en maar een verbruik van 4W waardoor de lichtbron een lumen per watt verhouding heeft van 70LM/W.
Dimbaar
De lichtbron is dimbaar, hierdoor kunt u gemakkelijk de gewenste hoeveelheid licht aanpassen door gebruik van een led dimmer. Hierdoor hoeft u zich geen zorgen te maken dat er misschien teveel licht uit de lamp komt.
Bekijk volledige omschrijving
XXL Special
De SPL E27 XXL FLEX CT 4W Flame Goud Dimbaar is een opvallende en stijlvolle LED-lamp die uw interieur verrijkt met zowel licht als design. De lamp heeft een unieke, extra grote vorm die direct de aandacht trekt en fungeert als een echte blikvanger in elke ruimte. De gouden afwerking voegt een vleugje elegantie toe, terwijl de flexibele filamenten binnenin een sfeervol en warm licht verspreiden.
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718739070219 |
|---|---|
| Merk | SPL |
| Fitting | E27 |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
Bekijk alle specificaties
| Wattage | 4 |
|---|---|
| Vervangt | 27 |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Ja |
| Dim to WarmDim to warm verwijst naar verlichtingsarmaturen of lampen die, wanneer ze gedimd worden, niet alleen helderheid verminderen maar ook van kleurtemperatuur veranderen, waardoor een warmere en gezelligere sfeer ontstaat. | Nee |
| Lichtopbrengst | 280 |
| Lumen Watt Verhouding | 70 |
| Fabrikant naam | LED E27 Filament XXL Flex CT120x440mm 230V 280Lm 4W 2000K 820 360° AC Goud Dimbaar |
| Levensduur | 15000 |
| Exacte vorm | CT120 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Special |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Kleurweergave (CRI) | 80 |
| Slimme verlichting | Nee |
| Materiaal | Glas |
| Afwerking | Gold |
| Stuks in doos | 1 |
| Breedte (mm) | 120 |
| Hoogte (mm) | 440 |
| Diameter (mm) | 120 |











