- Geschikt om te dimmen met een LED Dimmer
- Warmwitte lichtkleur van 2700K
- Kleine gradenhoek van 12°
- 25000 branduren
- Een lichtsterkte van 280 lumen, Met een lumen per watt verhouding van 93 Lm/W
€ 5,99
Slechts 2 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Slechts 2 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)

Koop nu, beslis later

Op bestellingen vanaf 99 euro in NL

Op werkdagen voor 16:00 besteld

Doordeweeks binnen 24 uur een reactie
Gu5.3 LED Spot met 12 gradenhoek warmwit dimbaar
De SPL Gu5.3 LED Spot 3W Warmwit 12° Dimbaar heeft een warmwitte lichtkleur van 2700K hierdoor word deze lichtbron gebruikt als sfeermaker maar ook als functioneel licht, de led lichtbron heeft een lichtopbrengst van 280 lumen en maar een verbruik van 3W waardoor de lichtbron een lumen per watt verhouding heeft van 93LM/W.
Dimbaar
De lichtbron is dimbaar, hierdoor kunt u gemakkelijk de gewenste hoeveelheid licht aanpassen door gebruik van een led dimmer. Hierdoor hoeft u zich geen zorgen te maken dat er misschien teveel licht uit de lamp komt.
Bekijk volledige omschrijving
Kleine gradenhoek
De LED spot heeft een compact en gericht ontwerp door zijn gradenhoek van 12 graden. Hierdoor is deze lichtbron perfect voor accent en functionele verlichting en het uitlichten van objecten.
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718739077379 |
|---|---|
| Merk | SPL |
| Fitting | GU5.3 |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
Bekijk alle specificaties
| Wattage | 3 |
|---|---|
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Ja |
| Dim to WarmDim to warm verwijst naar verlichtingsarmaturen of lampen die, wanneer ze gedimd worden, niet alleen helderheid verminderen maar ook van kleurtemperatuur veranderen, waardoor een warmere en gezelligere sfeer ontstaat. | Nee |
| Lichtopbrengst | 280 |
| Lumen Watt Verhouding | 93 |
| Energielabel | F |
| Fabrikant naam | LED GU5.3 MR16 50x50mm 12V 280Lm 3W 2700K 827 12° AC/DC Dimbaar |
| Levensduur | 25000 |
| Exacte vorm | MR16 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Spot |
| Netspanning | 12V AC/DC |
| Kleurweergave (CRI) | 80 |
| Product Soort | LED Spots |
| Slimme verlichting | Nee |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Afwerking | Helder |
| Stuks in doos | 1 |
| Breedte (mm) | 50 |
| Hoogte (mm) | 50 |
| Diameter (mm) | 50 |
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Voldoende op voorraad




