- Warmwitte lichtkleur van 3000K
- 25000 branduren
- Een lichtsterkte van 490 lumen, Met een lumen per watt verhouding van 98 Lm/W
€ 8,99
Slechts 6 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
Slechts 6 resterend op voorraad (nabestelling mogelijk)
78mm R7s Led Lamp Warmwit
De SPL R7s Staaflamp 5W Warmwit 78mm heeft een warmwitte lichtkleur van 3000K hierdoor word deze lichtbron gebruikt als sfeermaker maar ook als functioneel licht, de led lichtbron heeft een lichtopbrengst van 490 lumen en maar een verbruik van 5W waardoor de lichtbron een lumen per watt verhouding heeft van 98LM/W.
De LED lamp heeft een vorm van een Staaflamp. Dit ontwerp geeft de lamp een moderne en strakke uitstraling, ideaal dus voor zowel functioneel als decoratief gebruik. Kleine staaflampen worden ook vaak gebruik in armaturen waar weinig ruimte is om een lichtbron te plaatsen.
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718739065741 |
|---|---|
| Merk | SPL |
| Fitting | R7S |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 3000K |
Bekijk alle specificaties
| Wattage | 5 |
|---|---|
| Vervangt | 41 |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Nee |
| Lichtopbrengst | 490 |
| Lumen Watt Verhouding | 98 |
| Energielabel | F |
| Fabrikant naam | LED R7s T15x78mm 230V 490Lm 5W 3000K 830 360° AC Helder Niet- Dimbaar |
| Levensduur | 15000 |
| Exacte vorm | T15 |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Powerfactor | 0.50 |
| Kleurweergave (CRI) | 80 |
| Slimme verlichting | Nee |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Afwerking | Helder |
| Stuks in doos | 1 |
| Lengte (mm) | 78 |
| Breedte (mm) | 15 |
| Hoogte (mm) | 78 |
| Diameter (mm) | 15 |








