- Geschikt om te dimmen met een LED Dimmer
- Warmwitte lichtkleur van 2700K
- 25000 branduren
- Een lichtsterkte van 470 lumen, Met een lumen per watt verhouding van 100 Lm/W
€ 4,99
3-5 werkdagen (in nabestelling)
E27 Peerlamp met warmwitte lichtkleur en opaal glas
De SPL E27 Peerlamp 4,7W Warmwit Dimbaar Opaal heeft een warmwitte lichtkleur van 2700K hierdoor word deze lichtbron gebruikt als sfeermaker maar ook als functioneel licht, de led lichtbron heeft een lichtopbrengst van 470 lumen en maar een verbruik van 4,7W waardoor de lichtbron een lumen per watt verhouding heeft van 100LM/W.
Dimbaar
De lichtbron is dimbaar, hierdoor kunt u gemakkelijk de gewenste hoeveelheid licht aanpassen door gebruik van een led dimmer. Hierdoor hoeft u zich geen zorgen te maken dat er misschien teveel licht uit de lamp komt.
Peerlamp
De LED peerlamp is de meest bekende lampvorm. Door zijn klassieke herkenbare vorm van een traditionele gloeilamp. De lamp is geschikt voor zowel bijna alle armaturen.
| EANEAN staat voor het \\\'\\\'Europees Artikel Nummer\\\'\\\'. Een EAN is een unieke cijfercode die op alle producten terug te vinden is en wordt omgezet naar de bekende streepjescode. | 8718739077300 |
|---|---|
| Merk | SPL |
| Fitting | E27 |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K – 3000K) |
| Lichtkleur (K) | 2700K |
Bekijk alle specificaties
| Wattage | 4.70 |
|---|---|
| Vervangt | 40 |
| DimbaarDe term Dimbaar verwijst naar de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, meestal door middel van een dimmer, waardoor de lichtintensiteit kan worden verhoogd of verlaagd naar verschillende niveaus | Ja |
| Dim to WarmDim to warm verwijst naar verlichtingsarmaturen of lampen die, wanneer ze gedimd worden, niet alleen helderheid verminderen maar ook van kleurtemperatuur veranderen, waardoor een warmere en gezelligere sfeer ontstaat. | Nee |
| Lichtopbrengst | 470 |
| Lumen Watt Verhouding | 100 |
| Energielabel | F |
| Fabrikant naam | LED E27 Filament GLS A60x110mm 230V 470Lm 4.7W 2700K 927 360° AC Opaal Dimbaar |
| Levensduur | 25000 |
| Exacte vorm | A60 |
| LampvormDe vorm van een lamp zoals: een Peerlamp (A60), Globe (95,125), kogellamp (P45) en nog veel meer. | Peer |
| Netspanning | 220-240V AC |
| Powerfactor | 0.65 |
| Kleurweergave (CRI) | 90 |
| Slimme verlichting | Nee |
| Materiaal | Glas |
| Afwerking | Opaal |
| Stuks in doos | 1 |
| Breedte (mm) | 60 |
| Hoogte (mm) | 110 |
| Diameter (mm) | 60 |












